Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: електромонтажник у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Неможливо уявити сучасне життя без електрики. Якщо раптом на лінії відбувається аварія, то знаходження в квартирі ставє максимально некомфортним і зупиняється вся діяльність, особливо, якщо це відбувається ввечері. Але ситуація швидко улагоджується, завдяки електромонтажникам. Вони можуть за короткий час усунути наслідки й повернути нам звичний рим життя.

Такі фахівці потрібні на виробництвах, в комунальних підприємствах, будівельних фірмах, різних компаніях - всюди, де є потреба у працівнику, що займається прокладкою, ремонтом, налагодженням і підтриманням електрообладнання. Обов'язки в роботі електромонтажником можуть бути різними, в залежності від кваліфікації фахівця й організації, в якій потрібно працювати. До завдань, що найчастіше зустрічаються у майстрів, можна віднести: підготовка до роботи - підбір потрібних інструментів, обладнання, матеріалів, обладнання та кріплень; монтаж електрообладнання; усунення неполадок, ремонт електропроводки, обладнання; дотримання техніки безпеки; підтримання електрообладнання в робочому стані.

На цій сторінці Ogolosha.ua зібрані вакансії електромонтажника у Чернівецькій області. Тут є пропозиції від різних роботодавців на повну, неповну й часткову зайнятість з різним рівнем заробітної плати. Також на Оголоша можна залишити своє резюме для збільшення шансів працевлаштуватися. Розміщення не займає багато часу й абсолютно безкоштовне!

Детальніше