Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: землевпорядник у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

В обов'язки землевпорядника входить топографічна зйомка, вимірювання і межування земельних ділянок. Це робиться для визначення масштабу землі перед побудовою на ній будівель та інших споруд. Він займається контролем дотримання плану використання земельних ділянок. Робиться це все за допомогою сучасних вимірювальних приладів. Крім цього, землеміри ведуть облік даних і займаються заповненням документації.

Професія нагадує топографа або геодезиста. У цих спеціальностей теж робота відбувається під відкритим небом і найчастіше далеко від дому. Посада землевпорядника є в юридичних фірмах, що спеціалізуються на земельних відносинах, державних установах, земельно-кадастрових палатах і т.п.

Для того, щоб влаштуватисяна таку роботу, кандидат повинен мати ряд важливих особистих якостей. Головні: добру зорову пам'ять, акуратність, відповідальність, вимогливість, організованість, просторове мислення, гарне здоров'я.

Усі вакансії землевпорядника у Чернівецькій області розміщені в цій категорії Ogolosha.ua. Підібрати відповідні можна за допомогою системи фільтрів. Наприклад, ви можете налаштувати вигляд зайнятості (повна, часткова, неповна), рівень бажаної заробітної плати, освіту та інші.

Знайти співробітника теж допоможе Оголоша. Для цього достатньо подати оголошення, натиснувши кнопку вгорі сторінки та слідувати інструкціям. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше