Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: геодезист у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Ніколи не замислювалися, хто складає карти місцевості, описує рельєф, виробляє для цього виміри? Усім цим займається геодезист. Його професія дуже затребувана в побудові доріг, судноплавних каналів і різних споруд. Фахівці створюють системи координат і опорні мережі, які допомагають дізнатися положення певних точок на поверхні Землі. У будівництві ця галузь відіграє важливу роль. Усе це дозволяє створити проекти споруди з точністю до міліметра, раціонально розрахувати кількість матеріалів, і контролювати правильність геометричних параметрів.

Робота замірника розділяється на три види. Перший спеціалізується на параметрах в межах місцевості для нанесення її на план або карту. Ці дані потрібні для спорудження конструкцій. Другий стосується вимірів усередині країни, а третій, глобальний, - Земної кулі.

На Ogolosha.ua представлені вакансії геодезиста у Чернівецькій області. Тут можна знайти роботу на повну або часткову зайнятість, під будь-який рівень заробітної плати й з різною освітою. Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша. Для пошуку майбутнього співробітника необхідно розмістити оголошення в цій категорії нашого сайту. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше