Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер з будівництва у Житомирській області

Звичайні оголошення

Багато хто часто в дитинстві чув від батьків, що потрібно йти вчитися на інженера - це престижно і високооплачувані. Дійсно - це управлінська посада, а заробітна плата професіоналів може досягати 2-х тисяч доларів на місяць. Але для того, щоб стати інженером-будівельником, потрібно отримати аналогічну вищу освіту, набути досвіду в сфері будівництва й постійно в ній розвиватися.

Якщо це про вас - відгукуйтеся на вакансії інженера по будівництву у Житомирській області, розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщують пропозиції різні будівельні компанії з різними умовами та обов'язками майбутніх співробітників. Але є ключові завдання інженера, які він повинен виконувати в будь-якій фірмі. До них відносяться: розробка плану і проекту будівельних робіт, складання їх порядку і графіка, розрахунок кількості матеріалів і робочих, правильне їх розподіл, керівництво процесами, контроль якості роботи будівельників.

Оголоша стане в нагоді й роботодавцям. Якщо вам потрібен новий співробітник, публікуйте пост про це на нашому сайті. Розміщення абсолютно безкоштовне йне займає багато часу. Досить натиснути на кнопку "створити оголошення" вгорі сторінки, вибрати відповідну рубрику, заповнити спеціальну форму. Опублікувати вакансій можна скільки-завгодно, адже їх кількість необмежена!

Детальніше