Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кранівник у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Запрошуємо на роботу кранівника на пневмоколісний, стріловий кран. Досвід роботи від 1 року. Висока та своєчасна заробітна плата. Розвозка транспортом підприємства. Обіди безкоштовно. Довідки за телефоном 0956520404, 0674000861
24.04.2024
Житомир, Житомирська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Кранівник
18 000 грн

На будь-якому будівництві можна помітити великий кран, який переміщує і піднімає важкі предмети. Він є невід'ємною частиною при зведенні будинків. Усередині кабіни цього транспорту сидить машиніст, який управляється всім процесом. Це - кранівник.


Для спеціалістів в цій професії дуже важливі точність і уважність, адже від їх роботи залежить не тільки міцність споруди, а й безпеку. Не кожен зможе керувати цією величезною машиною. Для цього потрібні професійні навички і знання. Людей, які володіють ними трохи, тому попит на фахівців дуже високий і їх праця добре оплачується.


Завдання залежать від виду керованої техніки. Найпоширеніший - це кран-вежа, його застосовують при зведенні високих багатоповерхівок. Усередині цехів використовується кран-балка, а для дрібних навантажень застосовується автомобільний кран. Існують ще бруківці і портової. Перший експлуатують на залізницях, другий розвантажує вантажі в портах.

Знайти роботу кранівником у Житомирській області допоможе Ogolosha.ua. На сайті безкоштовних оголошень розміщені вакансії від різних роботодавців. У цій категорії, в основному, шукають досвідчених фахівців. Але, якщо ви хочете влаштуватися на таку посаду, а досвіду не вистачає, спробуйте з пропозицій рубрики "для студентів, початок кар'єри". Там можна відшукати пропозиції помічником, різноробочим або стажистом. Попрацювавши з таким спеціальностях, ви зможете набить навичок і прийти до бажаної професії.

Детальніше