Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: екскурсовод/ гід у Криму

Звичайні оголошення

Екскурсовод - цікава професія. Її представники багато спілкуються з людьми (часто - з різних міст і країн), мають можливість побачити світ, постійно знаходяться в русі. Вона підійде дуже комунікабельним, ерудованим, артистичним, доброзичливим, тим, хто вміє грамотно й захоплююче подавати інформацію, володіє хорошою пам'яттю і фізично витривалий.

Роботу гіда відносять до сезонної діяльності, але все це умовно й залежить від місця, де проводяться екскурсії. Наприклад, якщо він показує туристам міські пам'ятки, то в такому випадку дійсно пік припадає на певний сезон. Якщо екскурсії по музею - робота в екскурсовода є завжди.

Професію можна назвати дуже затребуваною на ринку праці. Але, все ж, попит на професіоналів є. Якщо закінчити спеціальні курси, добре знати мови, мати подібний досвід, то можна влаштуватися на добре оплачувану роботу. Також є шанси відшукати вакансії, де роботодавці готові взяти без стажу й курсів. Але в цьому випадку потрібно мати вищу гуманітарну освіту або диплом перекладача.

Знайти роботу екскурсовода у Криму ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися, можете залишити своє резюме в спеціальній категорії Оголоші. Усі оголошення абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше