Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: менеджер ресторану у Криму

Звичайні оголошення

Менеджер ресторану керує роботою всього персоналу. Він стежить за тим, щоб гостям було комфортно знаходиться в закладі, вирішує конфліктні ситуації. Також адміністратор працює з документацією, замовленням продукції і поставками, становить графіки, навчає нових співробітників. Весь список обов'язків залежить безпосередньо від самого ресторану. Наприклад, в одних менеджер постійно в залі, в інших - більшу частину часу працює з документами.

Щоб зайняти цю посаду, необхідно мати аналогічний досвід. Деякі роботодавці готові наймати кандидатів ще й з дипломом за фахом у сфері ресторанного бізнесу. Також здобувачеві потрібно мати презентабельний зовнішній вигляд, лідерські якості, стійкість до стресів, комунікабельним, вміти працювати в колективі.

Якщо ви шукаєте роботу менеджером ресторану у Криму, відповідні вакансії знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна і розмістити свою пропозицію. Для цього потрібно натиснути на кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на оголошено абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше