Завантаження

Рус
Бюро знахідок

Бюро знахідок в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Розшук кошеняти!!!
АПОСТОЛОВО!!!Розшукується кошеня, дівчинка, жило біля магазину біля зупинки, що поблизу лікарні. 2 безвідповідальних чоловіка забрали і воно в них втікло з машини або біля лікарні, або в центрі, або може ще десь... Будь ласка, допоможіть знайти, будь-яку інформацію надавайте за т...
03.11.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Тварини > Бюро знахідок

На жаль, домашні вихованці губляться на прогулянці, тікають з дому. Дошка оголошень Ogolosha.ua дозволить повернути додому потеряшку, адже сайт щодня відвідують тисячі користувачів, серед них обов'язково виявиться той, хто допоможе в пошуках улюбленця. Ресурс допоможе і тим, хто знайшов в Апостоловому тварину - опублікуйте пост про це і чекайте, коли його побачить власник вихованця.

Публікації розміщуються на оголоша на будь-який необхідний термін, їх не видаляє адміністрацією. Кількість публікацій від одного аккаунта не обмежується. Використання веб-ресурсу абсолютно безкоштовне, розміщення інформації та її перегляд не вимагають оплати.

Для підвищення ефективності можна додатково розклеїти листівки про знахідку або втрати в районі, де загубилися або знайшлися собака, кіт або інша тварина.

Детальніше