Завантаження

Рус
Тварини безкоштовно
Різновид тварин
Собаки
Коти
Птахи
Гризуни
Рептилії
Акваріумістика
Сільгосп тварини
Інші тварини

Тварини безкоштовно в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Цуценята безкоштовнр
Віддам собаченят в хороші руки. 2 хлопчика і дівчинка (на останньому фото, більшенька). Неперебирливі в їжі, дуже гавкучі. Не на прив'язь. Тел. 09******03
28.10.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Тварини > Тварини безкоштовно
Отдам таксу в надёжные руки
Отдам собаку породы такса, мальчик, 28.09 будет 2 года, паспорт и все прививки есть. Отдаю по причине беременности и не состоянию ухаживать и дать нужный уход, так как скоро, появиться ребёнок. Подуйдут только люди в возрасте, не для детей, так как собака алергетик и иногда линя...
29.09.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Тварини > Тварини безкоштовно
Віддам кошенят в добрі руки
Віддамо кошенят в добрі руки. Їм уже місяць. Три хлопчика і одна дівчинка. Безкоштовно. Добра іграшка для дітей. Мати добре ловить мишей.
21.06.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Тварини > Тварини безкоштовно

Ситуації, коли домашніх тварин доводиться прилаштовувати в новий будинок, нерідкі. Кішок, собак, папуг віддають через переїзд господарів в іншу країну або через раптово з'явившуся алергії на шерсть або пух. Найчастіше в таких випадках їх віддають даром. Так само роблять з недавно народженими безпородними кошенятами і цуценятами або ручними бездомними тваринами.

Дошка оголошень Ogolosha.ua допоможе вихованцеві знайти новий будинок в Апостоловому. Сайт щодня відвідують тисячі людей, і серед них хтось обов'язково зацікавиться вашою пропозицією. Стане в нагоді ресурс і тим, хто шукає вихованця, але не має змоги витратитися на покупку.

Портал має лаконічний і зрозумілий інтерфейс, користуватися ним зручно і приємно. Кількість постів від одного автора може бути будь-яким. Використання сайту повністю безкоштовно, розміщення публікацій і їх вивчення не вимагають оплати.

Детальніше