Завантаження

Рус
Коти

Кішки в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Чудны шотландские котята!!! Только в хорошие руки!!! Цены ниже некуда!
Прекрасные шотландские кошечки ищут новую семью. Кошки разного возраста Старшая-пятнистый табби, 4 месяца, привита, имеет паспорт. Младшая-шоколадного окраса, 1 месяц. Кошки к лотку и когтеточке приучены. Очень игривые и смешные. Порода Скотиш страйт (шотландские прямоухие). Кошк...
Скоттиш страйт
01.09.2021
Апостолове, Дніпропетровська область
Тварини > Коти
1 500 грн
ТоргТорг

Найпопулярнішим домашнім улюбленцем в Апостоловому можна назвати кішку. Цих пухнастих або гладких граціозних вихованців люблять за здатність впоратися зі стресами, піднімають свому господарю настрій. Крім того, більшість з них абсолютно невибагливі в догляді. Коти мало їдять, не вимагають регулярних прогулянок, відмінно переносять самотність і тому їх утримувати простіше і дешевше, ніж собак.

Недорого купити кошеня чи дорослу особу і всі необхідні для них зоотовари пропонує дошка оголошень Ogolosha.ua. В її основі даних міститься чимало пропозицій про продаж кішок різних порід від приватних осіб і розплідників, причому кількість постів від одного автора не обмежується. Оголоша має простий сучасний дизайн, зрозумілий кожному користувачеві. Робота з сайтом абсолютно безкоштовна - перегляд і розміщення інформації не передбачають платежу.

Детальніше