Завантаження

Рус
Продаж будинків
Розташування будинку
Кімнат
1
2
3
4
5
6
7+
Комісія
З комісією
Без комісії
Розстрочка/кредит
Так
Ні
Стан
Євро ремонт
Косметич. ремонт
Житловий
Потребує ремонту

Продаж будинків в місті у Високому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
924757 Продам 4-к часть дома Харьков, Высокий
Срочная Продажа. Цена СНИЖЕНА!!! Продам часть дома 106 кв.м. Харковский район, пгт Высокий (Ржавец). Метро Холодная Гора - 15 минут. Экологически чистое место. Ориентир - "атб" заправка "Самолет", железнодорожная остановка - "Комаровка". Остановка автобуса, остановка железнодор...
27.01.2022
Високий, Харківська область
Нерухомість > Продаж будинків > Продаж будинків в місті
25 500 у.о.

Приватний будинок в межах міста - це можливість жити ближче до природи, але мати можливість користуватися всією міською інфраструктурою. Тому сьогодні багато покупців вирішують купити не квартиру, а будинок в місті.

На Ogolosha.ua представлено безліч пропозицій купити будинок в межах міста. Щоб скоротити час на пошуки потрібного варіанту, скористайтеся системою фільтрів. Загальний перелік оголошень сортується за такими критеріями, як розташування об'єкта, площа будівлі та ділянки, кількість житлових приміщень і іншим параметрам.

Оголоша буде цікава і тим, хто хоче продати приватний будинок або дачу в межах міста. Кожен день на сайт приходять тисячі відвідувачів, які цікавляться покупкою нерухомості у Високому. Інформація розміщується безкоштовно, число постів і термін їх розміщення не обмежується.

Детальніше