Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару
Види аксесуарів
Зарядні пристрої / акумулятори
Світлофільтри
Сумки
Інші фото/відеоаксесуари

Аксесуари для фото/відеокамер в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Фотовспышка
Советская фотовспышка "Чайка". Для работы совместно с пленочными фотоаппаратами старого образца. Работает от сети и от комплекта батарей (можно аккамуляторов) 8 вольт. В комплекте прочная сумка для ношения через плече. Состояние рабочее без повреждений и потертостей.
16.08.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Фото/ відео > Аксесуари для фото/відеокамер
150 грн

Допоміжні приладдя, покликані полегшити процес фото- та відеозйомки, зробити його приємнішим й комфортнішим, потрібні професіоналам та любителям. На зйомках дикої фауни стане у потребі пульт дистанційного керування, при репортажної діяльності не обійтися без ременю, обов'язковими предметами є зарядні пристрої або комплекти змінних акумуляторів, а також чохли та сумки. А ще існують наочники, конвертери, перехідні кільця, кріплення екшн-камер, бокси для підводних відео- та фотосесій та багато іншого.

Купити, продати аксесуари для фото- та відеокамер в Апостоловому запрошує дошка оголошень ogolosha.ua. Користуються нею продавці й покупці безкоштовно, інформація знаходиться в базі будь-який термін, каталог чітко структурований та інтуїтивно зрозумілий. Знайти потрібний товар допоможе вбудована система пошуку з декількома фільтрами.

Детальніше