Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару

Плівкові фотоапарати в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Продам два фотоаппарата. Фэд 50 и скина sk222
Продам два фотоаппарата фэд 50 и скина sk222. Фотоаппараты рабочие в отличном состоянии. На корпусе скина небольшой скол смотрите фото.
24.07.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
400 грн
Фотоаппарат Зенит, объектив Helios 44w-4
Полносью рабочий фотоаппарат Зенит с качественным объективом Helios 44w-4, с кожаным чехлом.
14.07.2022
Апостолове, Дніпропетровська область
Електроніка > Фото/ відео > Плівкові фотоапарати
700 грн

Незважаючи на широке поширення цифрової техніки, плівкові фотоапарати продовжують користуватися значним попитом. Це пояснюється багатьма причинами, наприклад, шкальні моделі люблять починаючі фотографи-любителі за простоту роботи з ними. Далекомірні варіанти відрізняються гнучким налаштуванням параметрів зйомок, особливо чіткою передачею кольору, можливістю змінювати об'єктиви. А дзеркальні фотокамери, що володіють великим функціоналом та вміють робити висококласні знімки в будь-яких умовах – вибір професіоналів.

Купити чи продати плівковий фотоапарат в Апостоловому можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. На її сторінках представлені вживані та нові товари, інформацію тут розміщують приватні особи, магазини, сервісні майстерні – для будь-якого користувача ця операція абсолютно безкоштовна, позиції «висять» в базі сайту увесь необхідний термін. Відвідування порталу покупцями також не вимагає оплати. Відшукати в каталозі потрібне не складе труднощів, якщо скористатися вбудованою системою пошуку та декількома фільтрами. Іншу фототехніку та відеотехніку можна знайти в рубриці "фото й відео".

Детальніше