Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Фото/ відео
Тип товару

Фотоспалахи у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вспышка Nikon Speedlight SB-900 ( возможен обмен )
• Здрвствуйте продаю професиональную вспышку Nikon Speedlight SB-900 лутше её только SB-5000серия, но цена новой около 15000грн, SB-900 новая 10000грн я продаю б/у около 4000грн.• Состояния отличное, все работает на 100%. По всем вопросам пишите покажу все детально.• По п...
13.01.2020
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Фото/ відео > Фотоспалахи
Договірна
ОбмінОбмін

Фотографи-любителі та професіонали для отримання якісного зовнішнього світу при зйомках використовують фотоспалах, купити або продати його у Вінницькій області пропонує дошка оголошень ogolosha.ua. Тут ви знайдете аматорські та професійні моделі для фотоапарвтів, в тому числі спеціальні спалахи для макрознімків, старі й «тільки-но з магазину». Перші коштують набагато дешевше, ніж другі, але при цьому мало відрізняються від них за функціоналом. Продаються вони не через несправність, а просто тому що стали непотрібними власнику: він перестав займатися фотографією чи придбав більш потужні пристрої.

Користування ресурсом - безкоштовно для продавців та покупців, інформація «висить» в базі будь-який потрібний термін. Структура сайту зрозуміла, знайти товар у каталозі допоможе вбудована система пошуку. Просто вкажіть бажаний ціновий діапазон, стан предмету, можна відфільтрувати тільки позиції, супроводжувані фото чи відео.

Детальніше