Завантаження

Рус
Фото/ відео
Тип товару
Марка
Agfaphoto
BBK
BenQ
Canon
Casio
Ergo
Fujifilm
General Electric
Genius
Hasselblad
HP
Kodak
Leica
Mamiya
Nikon
Olympus
Panasonic
Pentax
Polaroid
Praktica
Premier
Rekam
Ricoh
Rollei
Rovershot
Samsung
Sanyo
Sealife
Sigma
Sony
UFO
Інша марка

Цифрові фотоапарати у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Фотоаппарат Panasonic Lumix LX-5. Японский. Made in Japan.
Один из не многих фотоаппаратов действительно японской сборки. Все за ним гоняются, потому что он настоящий японский, превосходно передаёт цвета, отличное качество снимков, багодаря редкостной качественной матрице и прекрасной оптике Leica. Полный комплект + отдаю к нему скорост...
Panasonic
02.06.2022
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Фото/ відео > Цифрові фотоапарати
2 450 грн

Цифрова фотокамера дозволяє відчути себе справжнім фотомайстром. З цією технікою можна знімати красиві кадри, не маючи спеціальної підготовки.

Купити або продати цифровий фотоапарат у Вінницькій області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. В її каталозі представлені будь-які моделі: ті, що не потребують самостійного вибору параметрів – автоматичні «суперкомпакт» та класичні «компакти» зі встановленими програмами. Вони вимагають мінімальних навичок роботи з ними, але роблять цілком пристойні аматорські знімки. Ті, хто планує стати професіоналом, навчитися класно фотографувати, знайдуть на цих сторінках ідеально підходящі собі камери-ультразуми, а фотомайстри-аси звернуть увагу на дзеркалки.

На сайті представлена ​​фотоелектроніка вживана та в магазинній упаковці. Відшукати потрібне допоможе вбудована «розумна» система пошуку. Більше фото- і відеотехніки можна знайти в цій категорії.

Детальніше