Завантаження

Рус
Ігри та ігрові приставки
Тип

Ігри та ігрові приставки у Веселиновому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Веселинове
Sony Playstation 4 Ultimate Player 1TB Edition (CUH-1216B)
Оплата: предоплата 1500 на карту, остальное при получении. Sony Playstation 4 Ultimate Player 1TB Edition (CUH-1216B)Підписка PlayStation Plus на РІК (останнє фото, дає кожного місяця встановлювати пару безкоштовних ігор, кожного місяця різні та багато інших плюсів)!!! Хорош...
Sony PlayStation
09.01.2022
Олександрівка, Миколаївська область
Електроніка > Ігри та ігрові приставки > Приставки
8 500 грн
ТоргТорг

Ігрові приставки відносяться до дорогих придбань, відшукати їх за доступною вартістю непросто. Сайт ogolosha.ua пропонує безліч оголошень з продажу такої техніки у Веселиновому. Більшість представлених варіантів – вживані пристрої, вони настільки ж функціональні, як нові моделі, але дешевші. Вам принципово купити гаджет, що не був у вжитку? Шукайте на сайті товари від магазинів. На Оголоша можна знайти безліч іншої електроніки.

Користуватися порталом продавцям та покупцям можна абсолютно безкоштовно, пропозиції розміщуються в базі на необмежений термін – до втрати своєї актуальності. Знайти потрібну річ за лічені секунди допоможе вбудований пошук з системою фільтрів. В каталозі є комп'ютерні ігри, джойстики, симулятори автомобільного керма, інші аксесуари. Окремий розділ присвячений персонажам в онлайн-іграх – їх також активно купують чи продають.

Детальніше