Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

ТБ та відеотехніка у Веселиновому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Веселинове
продаю повний комплект супутникового TV
Продаю повний комплект супутникового TV● супутникова антена 0,95м ● посилений кронштейн кріплення антени до стіни ● конвертери 3 шт ● мультифіди для конвертерів 3 шт ● DiSeqS з конвертерів перехід в один кабель ● коаксільний кабель до ресіверу 10м ● ресівер ORTON 4100...
29.01.2023
Вознесенськ, Миколаївська область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Супутникове ТБ
4 000 грн
ТоргТорг

Телевізори сьогодні застарівають швидко, технічно й морально: на зміну «товстим» кінескопним моделям прийшли «вузькі» варіанти, плазмові змінилися рідкокристалічними чи світлодіодними. На ринку постійно з'являється щось нове: 3D-телевізори та з увігнутим екраном, смарт-ТВ-техніка. Купівля нової моделі породжує питання: куди подіти електроніку, яка вже відслужила свій термін?

Продати у Веселиновому старий телевізор, не допускаючи захаращення своєї квартири й трохи заробити на цьому допоможе дошка оголошень ogolosha.ua. Стане в нагоді вона також тим, хто хоче купити таку техніку в стані вживаної – ці товари мають доступну ціну, але все ще не втратили своїх експлуатаційних якостей.

У каталозі також представлена безліч пропозицій, що стосуються проекторів, будь-яких програвачів, супутникових антен. Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий, діє зручна система пошуку. Користування порталом продавцями та покупцями – повністю безкоштовне.

Детальніше