Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Інший товар у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Продам плоттер HP 130 СРОЧНО
СРОЧНО! Продам плоттер hp 130 со всеми комплектующими и картриджами. В мае был на тех. профилактике. Печатает как чертежи так и фото на соответствующей бумаге. Форматы А1-А5. Работает, но возможно скоро потребуется замена или прочистка одной печатающей головки.
13.11.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Інший товар
4 000 грн
ТоргТорг
телефон-факс
телефон-факс Panasonic KX- FT78. В рабочем состоянии
16.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Інший товар
100 грн
ТоргТорг
ОбмінОбмін

Моделей комп'ютерів існує багато, і комплектуючих до них, відповідно, теж. Складно все перерахувати. І, якщо вам не вдалося відшукати щось в основних категоріях, швидше за все, це можна знайти тут. У даній рубриці пропозиції публікують як приватні продавці і покупці, так магазини і скупники. Тут можна зустріти такі товари, як: відеокарти, джерела безперебійного живлення, комутатори, програматори, адаптери, сплітери, різні плати, підсвічування для ПК, модулі та багато іншого.

Купити, продати або обміняти це все у Вінницькій області допомагає дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. Платформа має зрозумілий інтуїтивний дизайн. Користуватися їй зможе кожен. Розміщувати і знаходити публікації дуже швидко і легко. І все це абсолютно безкоштовно. Кількість публікація необмежено. Сайт щодня відвідують тисячі користувачів, тому відгуки починають надходити практично відразу після розміщення оголошення.

Детальніше