Завантаження

Рус
Комп'ютери та коплектуючі
Вид товару

Зовнішні накопичувачі у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
АКЦИЯ microSD 64gB Карта памяти 64гБ Microdrive 10 класс микро СД
Бренд "Microdrive". Абсолютно новые карты памяти - в упаковке. В использовании не были. Были полностью нами протестированы,64 Гигабайта. Скорость большая - 10 Класс. С адаптером(работоспособность адаптеров не проверяем и не тестируем). Сделана в Тайване. Фабричное производство -...
06.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Комп'ютери та коплектуючі > Зовнішні накопичувачі
175 грн
200 грн
Новий товар
ТоргТорг
ОбмінОбмін

Ми звикли зберігати важливі файли на телефоні, ноутбуці, планшеті, а раптова поломка цих пристроїв призводить до втрати особистої інформації. Звільнити ПК або смартфон від зайвого, передати дані з одного комп'ютера на інший при відсутності інтернету, зберегти наші фото, відео, музику допоможуть зовнішні сховища. Вони існують в трьох основних форматах - звичні нам флешки, карти пам'яті та виносні жорсткі диски.

Купити або продати накопичувачі у Вінницькій області можна за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. Користуватися ресурсом покупцям та продавцям можна абсолютно безкоштовно. Пропозиції розміщуються на будь-який термін (за замовчуванням - безстроково). Відшукати потрібне - справа кількох секунд, за це відповідає вбудована система пошуку. Просто вкажіть тип товару, його стан, бажаний ціновий діапазон - моментально усі відповідні результати будуть виведені на екран.

Детальніше