Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Продаж аксесуарів для ТБ/ відео у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Тюнер Т2 Eurosky ES-3011
Eurosky ES-3011 - эфирный цифровой ресивер для приема открытых телеканалов стандарта DVB-T2. Оснащен функциями записи и «сдвига по времени» Timeshift. Встроенный в ресивер медиаплеер позволяет просматривать фото и видео, проигрывать музыку со внешних USB накопителей.Принимае...
20.01.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Аксесуари для ТБ/ відео
300 грн
Новий товар
ТоргТорг
Т2 приставка
Т2 приставка Lumax DV2118HD 250грн. Состояние нового. Забрать можно в Винницкой обл. Жмеринка. Отправка почтой только с предоплатой за доставку 100грн. Цена 250грн.
14.01.2021
Жмеринка, Вінницька область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Аксесуари для ТБ/ відео
250 грн
ТоргТорг

Кабелі, різноманітні перехідники, кронштейни для кріплення на стіну, тюнери та ефірні антени, smart-приставки, пульти дистанційного керування – ці предмети роблять використання телевізійної та відеотехніки більш комфортним. А без деяких з них, наприклад, мережевих шнурів, експлуатація пристроїв зовсім неможлива.

Аксесуари для ТВ та відео у Вінницькій області зручніше й вигідніше купувати в інтернеті, тому вам на допомогу прийде дошка оголошень ogolosha.ua. На цьому сайті ви знайдете потрібний предмет. Це можна зробити, переглядаючи всі сторінки каталогу чи скористатися вбудованою системою пошуку з декількома фільтрами. Просто вкажіть бажаний ціновий діапазон майбутньої покупки, стан товару (тільки новий, старий, будь-який), можна відсортувати інформацію за часом її появи в базі даних або за наявністю супроводжуючого фото. Продавці та покупці можуть відвідувати портал абсолютно безкоштовно.

Детальніше