Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Інша ТВ/ відеотехніка у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
-28%
Видеодомофон BSE-702 цветной ультратонкий 7 дюймов комплект
Современные дома становятся все более совершенными и комфортными. Такой важный параметр как безопасность обеспечивается более плодотворно и надежно. В настоящие дни домофон не является чем-то экстравагантным, это скорее насущная потребность, которая обеспечивает вам комфортное пр...
19.06.2023
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Інша ТБ / відеотехніка
129 у.о.
90 у.о.
Новий товар
ТоргТорг
Беспроводная поворотная IP камера видеонаблюдения внутренняя
Wi-Fi камера – это поворотная сетевая IP-камера, позволяющая вести онлайн просмотр и видеозапись на компьютере или ноутбуке с любой точки мира через интернет или по локальной сети Благодаря поворотному механизму, объектив камеры можно поворачивать на 355 градусов по горизонтали...
02.02.2022
Гайсин, Вінницька область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Інша ТБ / відеотехніка
730 грн
Новий товар
ТоргТорг
Салатницы времен СССР
Продам две одинаковые салатницы времён СССР, в отличном состоянии без сколов и трещин. Новые, не использовались. Экологически чистое стекло времён СССР, а звенят как хрусталь. Диаметр на фото. Продаются парой. Цена за 1. Перешлю.
05.07.2021
Вінниця, Вінницька область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Інша ТБ / відеотехніка
50 грн

Портативні телевізори, мобільні DVD-плеєри, SMART-приставки й багато чого іншого зручніше купувати в інтернеті, ніж в офлайні. Купити чи продати дрібну телевізійну та відеотехніку у Вінницькій області допоможе дошка оголошень ogolosha.ua. В її каталозі ви знайдете пропозиції від магазинів (в упаковці) та приватних осіб (нові чи старі). Другі анітрохи не відрізняються від перших по функціональності, їх продають через непотрібність. При цьому їх вартість буває на порядок нижче, ніж у магазинних.

Відшукати потрібне можна вбудованим пошуковим механізмом із системою фільтрів. Користувач просто вказує бажаний ціновий діапазон, стан предмету. Виповніть сортування за часом появи інформації в базі даних, наявності супроводжуючого фото, ціною. В останньому випадку вгору сторінки виводяться найдорожчі або найдешевші товари. Робота з сервісом повністю безкоштовна для покупців та продавців.

Детальніше