Завантаження

Рус
Тв/ відеотехніка
Вид техіки

Продаж проекторів у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Лазерный проектор для дома кафе клуба,Диско лазер
Лазерный установка способна создавать cцeничecкий cвeт и эффект звeздного неба прямо у вас дома. Имеет режимы активaции звукoм и режим cтpoбocкoпа. Возможна автoматическая и pучнaя нacтpoйкa пoд ритм музыки. Его портативность позволит брать с собой на любую вечеринку и удивлять р...
03.02.2022
Гайсин, Вінницька область
Електроніка > Тв/ відеотехніка > Проектори
345 грн
Новий товар

Колись проектори використовувалися тільки в офісах – для проведення презентацій. Сьогодні цей гаджет можна віднести до предметів домашньої електроніки, але відшукати такі пристрої в офлайнових магазинах у Вінницькій області не завжди легко. Вихід – покупка за допомогою дошки оголошень ogolosha.ua. На її сторінках представлені пропозиції з продажу подібної техніки від компаній (торгових мереж, сервісних майстерень, виробників) та приватних осіб. У першому випадку ви зможете придбати товар в магазинній упаковці – це важливо, якщо він купується, наприклад, на подарунок. Приватні особи продають гаджети нові чи вживані. Купівля других набагато вигідніша: електроніка не втратила своєї первісної функціональності, але коштує на порядок дешевше.

Користуватися сайтом дуже зручно. Механізм розумного пошуку із багатоступеневою системою фільтрів за секунду відбере вам потрібні результати. Інформація розміщується в каталозі безкоштовно. Перегляд бази даних також не вимагає оплати.

Детальніше