Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Атлетика та фітнес у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Продам, вибротренажер vitalmaxx jf-cfm15 с Германии
Во время тренировки двигается около 97% мышц тела , в том числе: живот, ягодицы, ноги, руки, бедра. Многомерные импульсы генерируют до 50 сокращений мышц в секунду . Вибрация эффективно формирует мышцы, которые становятся более мощными и долговечными. Положительный эффект вибраци...
05.11.2021
Луцьк , Волинська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Атлетика/ фітнес
3 200 грн
Новий товар

Пілатес, аеробіка, степ та інші види фізичної активності - відмінна можливість оздоровити і зміцнити організм, позбутися від зайвих кілограмів. На Ogolosha.ua можна придбати все для фітнесу у Волинській областй - все, що тільки може знадобитися в процесі занять. Наприклад, килимок для йоги, фітнес-гумки, рукавички, фітнес-браслет та інші аксесуари.

Деякі гімнастичні вправи ефективніше виконувати з обтяженням. На оголоша можна купити гантелі, штангу бу або нову, жилет-обважнювачі та інше.

Запрошуємо відвідати сайт приватних продавців і компанії-магазини, виробників фітнес продукції, спортивні клуби. Вони можуть розміщувати інформацію в каталозі абсолютно безкоштовно, і вона залишиться на сторінках порталу будь-який потрібний її автору час (безстроково за замовчуванням).

Детальніше