Завантаження

Рус
Спорт/ відпочинок
Тип товару

Настільні ігри у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Шахматы "Замок дракона" 3 в 1 (шахматы, нарды, шашки)
Материал - натуральное дерево (липа) Размер доски - 70х70х4 см Шкатулка для фигур - 20х20х40 см Фигуры - от 9 до 12 см Шахматные фигуры, набор фишек для игры в нарды и чехол - входят в комплект.В наличии нарды разной тематики и цены, звоните! Возможна оплата наложенны...
05.08.2019
Луцьк , Волинська область
Хобі та відпочинок > Спорт/ відпочинок > Настільні ігри
14000 грн
16 000 грн
Новий товар
ТоргТорг

Асортимент настільних ігор на оголоша вражає уяву. Тут можна купити у Волинській областй настільні ігри для компанії і для двох учасників, для дорослих і для дітей будь-якого віку, від малюків до підлітків. На сайті представлені класичні нарди, шахи, шашки, футбол або хокей, а також модні сучасні хіти - монополія, Джанго, скрабл, актіті.

Знайти потрібну гру в каталозі не важко - просто скористайтеся «розумної» системою пошуку, яка за кілька секунд розподілить всі пропозиції по важливим для вас параметрам: ціні, наявності супроводжуючого фото або відео, станом товару (новий в магазинній упаковці, вже використаний або будь-який) . При бажанні впорядкуйте всі позиції по їх давності публікації або зі збільшення чи спадаючій вартості.

Детальніше