Завантаження

Рус
Домашній персонал
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме домашнього персоналу у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення

Ви няня, вихователь для самих маленьких або тьютор? Отримали педагогічну освіту, любите дітей? Можливо, шукайте роботу нянею у Вінницькій області? Може, є бажання попрацювати домробітницею, але немає досвіду? Це не біда! Додайте своє резюме на ОГОЛОШУ. Абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Від вас вимагається лише побільше даних: освіта, сертифікати (якщо відвідували курси), які посади і де займали раніше, сімейний стан та ін. Чи володієте кількома іноземними мовами? Який графік роботи розглядаєте — часткова зайнятість, на повний день, у вихідні, день через день, тощо? Очікуваний рівень заробітної плати? Вкажіть всю інформацію, щоб роботодавець міг запросити вас на особисту зустріч!

Якщо ви шукаєте домашній персонал у Вінницькій області, то опублікуйте вакансію на порталі або займіться пошуком самостійно. Так буде швидше. Плюс, можна відразу обирати кандидатів, які відповідають вимогам.

Прибирання будинку, догляд за дитиною, потреба в кухареві або водієві для сім'ї — незалежно від того, які послуги будуть надаватися, на дошці оголошень багато гідних претендентів! Знаходьте, телефонуйте і запрошуйте на співбесіду прямо зараз!

Детальніше