Завантаження

Рус
Юриспруденція
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері юриспруденції у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Розробка сайтів | Сайти на замовлення | Разработка сайтов | Веб дизайн
Веб Студія Web Zone - Де Ваш Бізнес Знаходить Свій Простір!Шукаєте кращих фахівців для розробки свого веб-простору? Ми тут, щоб зробити ваш бренд видимим та запам'ятовуваним!Наші переваги: - Професіоналізм та глибокий досвід. - Використання передових технологій. - Інд...
31.01.2024
Вінниця, Вінницька область
Робота Резюме > Юриспруденція > Інша спеціалізація в сфері юриспруденції
50 у.о.

Тільки закінчили університет і хочете влаштуватися працювати в сфері юриспруденції? Відгалужень величезна кількість: від криміналістики, та цивільно-процесуального й міжнародного. Нотаріуси, фахівці із земельного, банківського, кримінального, комерційного та ін. права зайняті в своїх нішах або тільки починають свій кар'єрний шлях. У вас власна практика, і щоб злегка розвантажитися, шукаєте помічника нотаріуса, адвоката у Вінницькій області? У розділі «Резюме» на ОГОЛОШІ, молоді та досвідчені юристи публікують свої оголошення. Максимум інформації про себе — освіта, стаж, очікуваний рівень заробітної плати, навички та вміння, знання іноземних мов та інші корисні дані. Все це допоможе вам швидко підібрати ідеального кандидата!

XXI століття — це правове століття, коли на сторожі громадянських та загальнолюдських свобод стоять навчені експерти. Як і лікарі з медсестрами піклуються про здоров'я. Розлучайтеся з чоловіком (дружиною), та потрібно вирішити питання з майном або опікою над дітьми? Або у вас виникли суперечки з успадкування власності? Через ОГОЛОШУ можна знайти відповідного юриста, при чому ви можете заздалегідь дізнатися, через контакти або особисті повідомлення, вартість надання послуг!

Детальніше