Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в IT сфері у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Создать сайт цена - WEB Розробник Панчук М.М.
1)Розробка або підтримка існуючих магазинів (сайтів) та іх доопрацювання.2)Підключення домену.3)Підключення сертифікатів SSL4)Завантаження сайтів на хостинг.5)Встановлення та налаштування різних модулів.7)Оптимізація та автоматизація робочого процесу компанії....
07.03.2024
Вінниця, Вінницька область
Робота Резюме > IТ > Веб-розробка
Договірна

Шукаєте роботу програмістом у Вінницькій області? Або ви початківець дизайнер без досвіду? Може бути, ви технічний письменник і підшукуєте віддалену зайнятість або проекти? Не витрачайте час на перегляд вакансій, не чекайте тижнями відгуку від компанії. Розміщуйте своє резюме на ОГОЛОШІ. Публікація абсолютно безкоштовна і на безстроковій основі. Від вас вимагається якомога більше інформації про себе: освіта, стаж, наявність сертифікатів про проходження курсів, знання мов програмування і т. д. Не зайвим буде і надати посилання на портфоліо.

ІТ область стрімко розвивається і розширюється. Найпривабливіше в цій сфері — високий рівень доходу, можливість влаштуватися не маючи практичного досвіду. Тестувальники, розробники, системні адміністратори, архітектори та інші фахівці отримують і доповнюють свої знання на тренінгах. Майстер-клас — відмінний спосіб вдосконалити навички. Тому обов'язково додавайте сертифікати!

Де знайти на роботу IT фахівця? Потрібен фахівець служби підтримки або аналітик? Підберіть відповідного кандидата, який підходить вимогам, на сайті. Це швидко і просто. Зв'язуйтесь з кандидатами і запрошуйте їх на співбесіду.

Детальніше