Завантаження

Рус
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме веб-розробник

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Разработчик сайтов
Ищу удаленную работу в отрасли разработки и комплексного продвижение сайтов (SEO) , в приоритете разработка с «нуля». Опыт работы в данной отрасли более десяти лет, реализовано более 100 успешных коммерческих проектов. Использование : Php, CSS, Bootstrap, HTML, javascript, My...
14.09.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Веб-розробка
Договірна
WEB-разработчик
WEB-разработчик, SEO.(Удаленно) Ищу работу, связанную с разработкой сайтов (сайты визитки, landing page, интернет магазины и пр.). Работаю в отрасли разработки и продвижения сайта более десяти лет. Могу предложить грамотную и качественную реализацию сайта для Вас. С моими рабо...
14.09.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > IТ > Веб-розробка
Договірна

Що являє собою робота web-розробника? Головні обов'язки – створювати і оновлювати алгоритми для порталів і додатків. Ще потрібно займатися виправленням виниклих помилок. Щоб освоїти цю професію потрібно знати кілька мов програмування. Результатом праці фахівця стають соцмережі, банкінги, новинні і розважальні сайти, ютуб та інші сервіси для перегляду відеоматеріалів, сховища даних й тощо.

Веб-програмісти зазвичай обирають між frontend і backend development. Фронтенд займається створенням візуала, інтерфейсу, намагається створити продукт, який буде зрозумілим для користувача. Для цього користується різними інструментами (CSS, JavaScript, HTML і ін.). Бекенд «пише» серверну частину – те, що не бачать відвідувачі і користувачі. Тут потрібні не тільки мовні знання, а ще й розуміння фреймворків та самої бази даних.

Ви хочете займатися створенням сторінок, оптимізувати їх для смартфонів, але не маєте досвіду? Джуніори потрібні в багатьох студіях. Якщо ви ще й відвідували курси від успішних розробників, і отримали сертифікат – вас відірвуть з руками! Завантажте резюме на дошку оголошень. Безкоштовно і на безстроковій основі для всіх на ОГОЛОШІ. Працевлаштуватись можна швидко і легко!

Детальніше