Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджера з продажу фінансових продуктів у Прилуках

Звичайні оголошення

У чому суть роботи менеджера з продажу фінансових продуктів? В обов'язки може входити: консультація фізичних осіб і (чи) корпоративних клієнтів, підготовка комерційних пропозицій, створення бази, гарячі/холодні дзвінки, виїзди на зустрічі та ін. Агенти потрібні в брокерських, страхових і лізингових компаніях, а також у відділеннях банків у Прилуках.

Які якості важливі для кандидата на посаду? Бізнес-комунікація – навички ділового спілкування, аргументоване переконання, вміння визначати потреби замовника. Необхідно володіти різними техніками продажів. Хочете поміняти теперішнє місце роботи? Або тільки закінчили навчання і починаєте свою кар'єру? Почніть з розміщення резюме на дошці оголошень. За допомогою ОГОЛОШІ можуть працевлаштуватися і касири, і стоматологи-хірурги. Публікація абсолютно безкоштовна і на безстроковій основі для всіх користувачів порталу. Процес займає 2 хвилини.

Відвідували тренінги або прослухали бізнес лекції? Очікуваний рівень заробітної плати? Є досвід? Додавайте сертифікати і побільше достовірної інформації про себе. Не забувайте про пошту і месенджери, щоб роботодавці могли запрошувати вас на співбесіди!

Детальніше