Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля/ Продажі
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме продавця медичного обладнання у Прилуках

Звичайні оголошення

Шукаєте роботу продавця медичного обладнання у Прилуках? Це дуже відповідальна посада. Однією тільки комунікабельності та вміння вести ділові переговори недостатньо. Обов'язково потрібно добре розбиратися в самому товарі. Медтехніка – специфічний продукт, на нього потрібен дозвіл, ліцензії. Важливо розбиратися в характеристиках, області використання, надавати консультації з обслуговування і т. д.

Як швидко і легко працевлаштуватися? Залийте своє резюме на портал ОГОЛОША. Власник може зняти його з показу на свій розсуд. Вища освіта? Є досвід роботи в сфері продажів? Відвідували бізнес-тренінги для підвищення ефективності? Додавайте сертифікати. Це ваш плюс перед іншими кандидатами!

Список медичної техніки буде залежати від типу досліджень і наданого лікарями лікування. УЗД апарати та рентген-установки, ендоскопи, зонди повинні бути в кожній клініці (приватній або державній). У косметологів в арсеналі також є різні лазери, дарсонвалі, прилади для чищення обличчя, мезотерапії, ліфтингу і ряду інших процедур. І фахівець повинен розбиратися в таких питаннях, щоб успішно укладати угоди!

Детальніше