Завантаження

Рус
Бухгалтерія
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: касир/ інкасатор в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Привіт!Давай почнемо зі знайомства. Мене звати Ірина. Я HR менеджер компанії АВТОКОМПЛЕКТ, і ми в пошуках кращого Бухгалтера з управлінського обліку.З Компанією ти зможеш познайомитись за посиланням https://youtu.be/WCjBRT9bfZgКомпанія Автокомплект працює у сфері Вант...
30.01.2023
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Бухгалтерія > Касир/ Інкасатор
9 000 грн

У багатьох компаніях, крім бухгалтера, є посада касира. Його завданнями є: контроль грошових коштів, що знаходяться в касі, прийом і видача грошей, здійснення інших операцій, облік і контроль фінансів, ведення звітності, оформлення документації, інкасація цінностей. Останнім може займатися безпосередньо інкасатор або людина, які виконує обов'язки двох спеціалізацій - касир-інкасатор. Він відповідає за збереження і транспортування цінних паперів, грошей, перевіряє і підраховує їх і контролює весь процес перевезення.

Для того щоб знайти роботу касиром, інкасатором, необхідно відповідати ряду вимог: мати знання касових операцій, офісних додатків, навички заповнення звітності відповідно до законодавства, бути уважним і посидючим, мати хорошу фізичну підготовку (для касирів-інкасаторів).

Вакансії цих професій в Апостоловому знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. На сайті реалізована система фільтрів, рубрикатор і пошуковий механізм. Вони допомагають швидко орієнтуватися на порталі й полегшують процес пошуку. Розміщувати оголошення на Оголоша теж легко. Досить натиснути кнопку у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опису. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше