Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: майстер манікюру у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
До команди Pied-De-Poule ми запрошуємо Майстра нігтьового сервісуПовна зайнятість, повний день.PIED-DE-POULE — преміальна міжнародна компанія в б’юті-сфері, яка наразі володіє 15 салонами краси в 5 країнах світу.Вимоги до посади:- досвід роботи від 1 рокуКінце...
13.12.2023
Володимир-Волинський, Волинська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Майстер манікюру
25 000 грн
Майстер нігтьового сервісу
До команди PIED-DE-POULE ми запрошуємо Майстра нігтьового сервісу Повна зайнятість, повний день.Вітаю, мене звати Кольченко Єгор, співзасновник мережі салонів краси бізнес-класу PIED-DE-POULE. У наших салонах надають понад 100 видів послуг у таких залах як: перукарський,...
30.11.2022
Володимир-Волинський, Волинська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Майстер манікюру
20 000 грн

Майстер манікюру - фахівець з догляду, естетичному оформленню нігтів і рук. Він проводить гігієнічні процедури, чищення, видалення кутикул, завдає лак, малює дизайн, консультує щодо правильного догляду. Також фахівець може робити педикюр і доглядати за шкірою ніг. Їхні послуги зараз затребувані не тільки серед дівчат, а й багатьох чоловіків. Ноги постійно ростуть, і манікюр доводиться робити мінімум раз місяць, тому у професіоналів завжди є робота.

Щоб освоїти цю професію, потрібно мати базові знання та навички. Їх можна отримати на спеціалізованих курсах. Щоб стати затребуваним серед клієнтів і заробляти більше, необхідно удосконалити техніку, періодично оновлювати знання і багато практикуватися. Професіоналу потрібно розбиратися в нігтьових трендах, знати будову нігтя і їх властивості та орієнтуватися в основних поняттях дерматології.

Якщо ви шукаєте роботу майстром манікюру у Волинській областй, вакансії для вас розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна відшукати пропозиції від роботодавців різних салонів та центрів. Також на дошці легко розміщувати оголошення, не витрачаючи багато часу й грошей. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше