Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: аніматор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Аніматор. Ця професія стала популярна в кінці минулого століття. На будинок до дітей батьки замовляли артистів, які переодягалися в клоунів і героїв казок, проводили для них розважальну програму й грали з малюками. Сьогодні артисти також затребувані. Їх запрошують на свята, вони працюють в ресторанах, квест-кімнатах, розважальних центрах. Головне завдання актора - повністю перевтілитися у свого персонажа і зробити свято для дитини веселим і незабутнім.

Статианіматором зможе не кожен. Для цього потрібно мати акторські здібності, бути розкутим, доброзичливим, комунікабельним, не боятися виступати на публіці, вміти знайти підхід до будь-якій дитині. Зарплата артистів безпосередньо залежить від їх професіоналізму. Чим більше від них в захваті клієнти, тим вище їх дохід.

Знайтироботу аніматором у Житомирській області ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Наша дошка має зрозумілий і зручний інтерфейс, систему фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Усі публікації відсортовані за розділами і категоріями. Підібрати відповідне для себе оголошення можна, налаштувавши параметри: вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та інші.

Детальніше