Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: вокаліст у Житомирській області

Звичайні оголошення

Професія вокаліста популярна багато років. Усі люди люблять відпочити за прослуховуванням музики. Кожен має улюблені треки і виконавців. Багато присвячують все своє життя вокалу. Починають навчитися техніці і тренуватися ще в школі, потім закінчують спеціальні вищі навчальні заклади, консерваторії і розвиваються в напрямку все життя. Як і у всіх сферах, в цій немає меж досконалості. Можна починати з перших місць на вокальних шкільних конкурсах і дорости до отримання Греммі.

Знамениті співаки працюють самі на себе. Вони влаштовують концерти, їздять в тури, знімають кліпи. Інші можуть співати на бек-вокалі. Також - працювати в ресторанах, барах, виступати в опері, театрі, бути учасником хору, вести вокал для дітей в музичних школах та гуртках.

Знайти роботу вокалістом у Житомирській області допоможе ця сторінка Ogolosha.ua. На ній розміщуються вакансії на повну, неповну, часткову, проектну зайнятість. Підібрати потрібну для себе можна в параметрах. Так само - рівень заробітної плати, освіту та ін.

Розміщувати оголошення на оголошено дуже просто. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити", вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на нашій дошці абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше