Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: журналіст у Житомирській області

Звичайні оголошення

Журналіст - це працівник засобів масової інформації. Він є автором інформаційних, аналітичний і публіцистичних матеріалів на різні тематики. Спеціаліст займається збором, упорядкуванням і відтворенням контенту. Це можуть бути новини, статті, репортажі, сюжети тощо. У журналістиці є розподіл за професіями: безпосередньо журналіст, кореспондент, редактор, прес-секретар та інші. Точні обов'язки залежать від виду діяльності фахівця.

Для того щоб освоїти цю спеціальність, необхідно мати відповідну освіту, також - досвід роботи. Деякі роботодавці готові брати людей на початку кар'єри і після університету. Але в цьому випадку, швидше за все, дохід буде невеликий і посада незначна. Також для цієї професії потрібно бути цікавим і з твердим характером, необхідно мати навички комунікації, вміння шукати інформацію, грамотну мову і аналітичний склад розуму.

Робота журналістом у Житомирській області можна знайти на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут так само просто розміщувати оголошення. Для цього достатньо натиснути кнопку "створити", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше