Завантаження

Рус
Культура/ Мистецтво/ Музика/ Шоу-бізнес
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: PR-менеджер у Волинській областй

Звичайні оголошення

Для правильно сформованого іміджу компанії або певної особистості наймають PR-менеджера. Він веде діяльність, яка допомагає налагодити комунікації клієнта і аудиторії. Обов'язки у фахівців різні. Все залежить від фінальної мети. Він проводить підготовчу роботу, робить аналітику і запускає потрібні інструменти. В основні завдання піарника входить: реалізація ПР-стратегії організації (бренду, людини, товару), створення інфо приводів, просування, проведення івентів, написання новин, прес-релізів, промо-матеріалів, статей, постійний моніторинг результатів, аналіз ефективності.

Професія відноситься до ряду творчих. Роботу PR-менеджера складно назвати рутиною. У нього з'являється багато цікавих і різнопланових завдань, нових знайомств і знань. У той же час фахівці часто відчувають стрес, можуть працювати понаднормово, мають велику відповідальність, їм доводиться конкурувати з іншими менеджерами.

Вакансії PR-менеджера у Волинській областй ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут роботодавці розміщують свої пропозиції на повну, неповну, часткову зайнятість. Підібрати відповідне претендентам допоможе наша система фільтрів. Для цього досить налаштувати параметри: вид діяльності, рівень заробітної плати, освіту.

Детальніше