Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Нерухомість у Бібрці

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Бібрка
Брокер з комерційної нерухомості
Привіт, Великий Народе Великої Країни!Ми тут розширюємо команду та шукаємо амбіційних і цілеспрямованих людей Якщо у Вас : - є досвід в продажах✅ - ви комунікативні✅ - ви відкриті до нового ✅запрошуєм в команду АН "Комерція По-Іншому" на посаду брокера з комерційно...
20.03.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Нерухомість > Брокер
60 000 грн
Агент з нерухомості, менеджер преміум-сегменту
Опис вакансії: * Агент з елітної нерухомості / Менеджер з продажу (Оренда/Продаж), можна без досвіду. Без прив'язки до офісу, Україна (великі міста)!Про компанію: * IZIHouse - це українська компанія (агентство елітної нерухомості) з основним родом діяльності - Продаж та Оре...
28.02.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Нерухомість > Продаж/ Оренда нерухомості
25 000 грн

Робота в сфері нерухомості пов'язана з її продажем та орендою. Фахівці даної області допомагають людям в пошуках квартири, будинка для покупки або оренди. Вони ведуть переговори, консультують з питань угоди, оцінюють об'єкт, укладають договори.

У категорії "нерухомість" розміщуються вакансії ріелторів, брокерів, оцінювачів та ін. Тут є пропозиції від агентств і приватних осіб. Ogolosha.ua допоможе знайти роботу {place}. Дошка має зручний рубрикатор, систему фільтрів і пошуковий механізм. Щоб відшукати щось, досить вибрати потрібну рубрику або ввести ключові слова в рядку пошуку.

Роботодавцям також стане в нагоді Оголооша. Публікуйте вакансії на сайті та вже незабаром вам почнуть надходити дзвінки від кандидатів. Адже платформу щодня відвідують тисячі користувачів. Розміщення абсолютно безкоштовне й кількість постів необмежена.

Детальніше