Завантаження

Рус
Топ-менеджмент
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Топ менеджмент у Бібрці

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Бібрка
Крупной транспортной компании с собственным автомобильным парком требуется Руководитель с опытом работы в подобном направлении. Основные требования: законченное высшее образование, опыт работы, пользователь ПК (документация в электронном виде), ответственность, контактность в ра...
Учора в 10:44
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Топ-менеджмент > Керівник з транспорту
30 000 грн
Менеджер по продажам (b2b) в HR компанию (без привязки к офису)
В нашу компанию открыта вакансия менеджера по продажам, задача которого вести переговоры с компаниями и предлагать им услуги нашей HR компании. График работы ненормированный, работа полностью на удаленке, доход хороший.О компании: «IZIiChar» – это профессиональное рекрутинго...
06.08.2021
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Топ-менеджмент > Керівник відділу продажу

Люди, що займають управлінські посади в сфері топ-менеджмент, несуть відповідальність за результативність діяльності персоналу й компанії. Усі цілі, плани організації, її бюджет і стратегії лежать на їх плечах. Топ-менеджера приймають рішення і відповідають за їх наслідки.

Знайти роботу у Бібрці по будь-які з спеціальностей в даній сфері можна на Ogolosha.ua. У цій рубриці сайту розміщені вакансії генерального директора, керівника департаменту, магазинів, начальника охорони, керуючого СБ, завідувача аптекою та інші.

Завдяки зручному рубрикатору, системі фільтрів і оптимізованому пошуковому механізму, знайти відповідне оголошення на Оголоша легко й швидко. Досить ввести ключові слова в рядок пошуку або вибрати потрібну підрубрику. Для збільшення шансів працевлаштуватися - розміщуйте своє резюме на нашій дошці. Це абсолютно безкоштовно та не займає багато часу.

Детальніше