Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Освіта - Наука - Переклади у Бібрці

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Бібрка
Онлайн-репетитор англійської
Працюю з дітьми (від 14 років) та дорослими. Досвід викладання: більше 2 років Освіта: бакалавр "Англійська філологія"Мій пріоритет -- Ваші знання, тому намагаюся знайти до кожного підхід та пояснювати максимально просто і зрозуміло. Кожне заняття поділяю на умовні блоки: г...
15.04.2024
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
Договірна
Учитель английского языка
Преподаю английский язык более 5 лет. Показываю детям,что английский учить весело и интересно,использую различные материалы(аудио,видео,карточки,игры).Демонстрирую,что английский это возможность путешествовать,смотреть фильмы/сериалы/мультики в оригинале,общаться с иностранцами...
05.08.2022
Миколаїв, Львівська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
200 грн
потрібен викладач англійської мови
приватні лінгвістичні курси шукають викладача англійської мови бажано із знанням Кембріджських програм
29.06.2022
Черкаси, Львівська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Викладач
Договірна

Розвиток людства безпосередньо залежить від сфер освіти і науки. Завжди залишається актуальною робота вчителем, викладачем, вихователем. На сьогоднішній день багатьом організаціям та державним установам потрібні також лаборанти, наукові співробітники, методисти, психологи, педагоги-організатори та ін. А потреба в перекладачах не зменшується вже багато років. І це стосується не тільки англійської. Багатьом компаніям може знадобитися людина, яка професійно володіє польською, китайською, японською, французькою та іншими мовами.

Усі ці та багато інших вакансії ви знайдете на Ogolosha.ua. Щодня нашу базу поповнюють сотні пропозицій від компаній і приватних осіб. Щоб знайти роботу у Бібрці - обирайте підходящу підрубрику в цій категорії або вводьте ключові слова в рядок пошуку. Для більш вузького вибору оголошень - використовуйте фільтри. Наша "розумна" система підбере для вас тільки ті вакансії, які підходять під вибрані переваги.

Оголоша допомагає знайти роботу і співробітників. Якщо вам потрібен фахівець - залишайте пост на нашій платформі. Розміщення абсолютно безкоштовне, займає небагато часу, а кількість публікацій необмежена.

Детальніше