Завантаження

Рус
Телекомунікації/ Зв'язок
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Телекомунікації/ Зв'язок у Бібрці

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Бібрка
Ти розумієшся на продажах краще, як ніхто інший? Ти вмієш переконувати будь-кого купити навіть камінь? Тоді ми шукаємо саме тебе – менеджера з продажу!У нашій компанії щодня – розвиток.Без досвіду? Не проблема. Ми навчимо тебе всьому!Ми 1CallCenter - міжнародна компан...
22.12.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Телекомунікації/ Зв'язок > Співробітник Call-centre
700 у.о.
Шукаю Менеджера по роботі з клієнтами? Львів-КиївРазом з нами ти зможеш заробити реальні грошіВік 16-30Графік: пн-пт з 08:00 до 18:00З/П від 35000тис/місяцьВиплати кожну неділюВ свою чергу ви надаємо максимально комфортні умови Стабільний та високий за...
20.04.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Телекомунікації/ Зв'язок > Співробітник Call-centre
30 000 грн

Зв'язок і телекомунікації - це невід'ємна частина нашого життя. Сьогодні ми можемо зв'язатися з людиною в будь-якій точці світу тільки за допомогою стільникових і Інтернету. Посади, пов'язані з даною галуззю, є практично в кожній фірмі. Організацій, що спеціалізуються в цій області, з кожним днем ​​стає все більше. Тому і потреба в спеціалістах тільки збільшується.

Щодня компанії і приватні особи шукають у Бібрці інженерів-проектувальників, сервіс менеджерів, майстрів по підключенню інтернету, по ремонту телефонів і ПК, монтажників, електромонтажників, електронників. Також в цій категорії Ogolosha.ua можна знайти роботу оператором call-center, диспетчером, працівником технічної підтримки.

Для того, щоб збільшити шанси працевлаштуватися, публікуйте своє резюме в базі Оглоша. Багато роботодавців переглядають її ще до розміщення вакансії. На нашій дошці всі оголошення абсолютно безкоштовні, їх кількість необмежена й публікація не займе у вас багато часу.

Детальніше