Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: контролер у Житомирській області

Звичайні оголошення

Про роботу контролера знають усі. В основному, перша асоціація з назвою цієї професії така: працівник громадського транспорту, який перевіряє оплату проїзду пасажирами. Це одна з основних обов'язків фахівця. Також він стежить за дисципліною в салоні, виписує штрафи правопорушників і, в разі неконтрольованої ситуації, викликає поліцію.

Контролерів можна зустріти не тільки в автобусах, тролейбусах, трамваях, а й в поїздах. Там їх посада називається контролер-ревізор. Контроль проводиться ще й на різних заходах, в театрах, кіно й т.д. Організаціям, що спеціалізуються в цьому, теж потрібен фахівець для перевірки квитків (сьогодні можна зустріти багато автоматизованих систем пропуску, але в цьому випадку людина контролює пристрої).

Хочете знайти роботу за цією професією у Житомирській області? Перегляньте цю сторінку Ogolosha.ua! Тут розміщуються вакансії в різних напрямках від різних компаній. Якщо перед вами багато публікацій і ви не можете вибрати - налаштуйте параметри. Наприклад, висьтавьте бажаний вид зайнятості та рівень заробітної плати. Тоді перед вам з'являться відповідні пропозиції і можливість швидше підібрати краще.

Для тих, хто хоче розмістити своє резюме, на Оголоша є спеціальна категорія. Ви можете додати інформацію про себе для роботодавців, фото, контактні дані. Розміщення всіх оголошень абсолютно безкоштовне і без будь-яких обмежень в кількості.

Детальніше