Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: ревізор у Житомирській області

Звичайні оголошення

Іноді працівники компаній можуть нехтувати технікою безпеки, не проводити інструктажі та виконувати свою роботу без потрібної якості. Для того щоб контролювати діяльність організацій, існують ревізори. Ця професія має на увазі проведення перевірок господарської та фінансової активностей фірми, перевірку правильності обліків, організація планових і позапланових інвентаризацій, виявлення проблем та їх усунення, консультація керівництва та персоналу за результатами контролю.

Знайти роботу ревізором у Житомирській області ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Для відгуку на вакансії вам потрібно буде відповідати вимогам, висунутим роботодавцем. В основному, на цю посаду компанії шукають уважного, активного людини, яка вміє працювати з великими обсягами інформації, з аналогічним досвідом і впевненими навичками володіння ПК.

Оголоша стане в нагоді і тим, хто в пошуках співробітника. Для цього досить розмістити свою пропозицію, натиснувши кнопку «створити оголошення», вибравши відповідну рубрику й заповнивши опис. Усі публікації на нашому сайті можна розміщувати абсолютно безкоштовно та без обмежень в їх кількості.

Детальніше