Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: збройні сили/ прикордонна служба/ ДСНС у Житомирській області

Звичайні оголошення

За безпеку країни відповідають спеціальні військові підрозділи. Контролем ситуацій всередині країни займається національна гвардія, зовнішній захист забезпечують збройні сили, контроль на кордонах виробляють прикордонники, а на надзвичайні ситуації реагує спеціалізована служба. Для роботи цих організацій постійно потрібні люди. Щодня на Ogolosha.ua публікуються вакансії про пошук охочих служити в ЗСУ, НГУ, ДСНС і т.д. На цій сторінці можна знайти такі пропозиції у Житомирській області.

Для того, щоб працювати військовим або рятувальником, необхідно підходити під певні параметри. Найголовніше - бути громадянином України віком від 18 років, без судимостей та заплямованого минулого. Також необхідно мати хорошу фізичну форму, бути морально стійким. Потрібно мати повну середню освіту, добре володіти українською, а для погран.служби ще й англійською, мовою.

Знайти підходящі вакансії на Оголоша допоможе спеціальний рубрикатор, пошуковий механізм і система фільтрів. На сайті можна відсортувати оголошення за датою їх появи, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами.

Розміщувати публікації теж просто: досить натиснути кнопку «створити» у верхній частині сторінки, вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі оголошення на Оголоші абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше