Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: вахтер у Волинській областй

Звичайні оголошення

Вахтер - дуже відповідальна професія. Обов'язки людини, що обіймає цю посаду, схожі з завданнями сторожа. Але в роботі цього фахівця функціонал ширше. Він зобов'язаний уважно стежити за пересуваннями осіб на довіреному йому об'єкті й прилеглих територіях. Також він відповідає за пропуск людей через контрольно-пропускні пункти. Точний функціонал фахівця залежить від місця зайнятості: підприємства, фабрики, гуртожитки, навчального закладу, будинку та ін.

Така діяльність підійде людям, які віддають перевагу мінімальні фізичні навантаження або їх відсутність, багато вільного часу, тим, хто готовий брати на себе відповідальність, стійкість до стресів, готовим працювати у важкому графіку. Зарплата в цій професії невелика й немає можливості швидко просунутися по кар'єрних сходах. Людям, для яких ці фактори важливі, така робота не підійде.

Якщо ви шукаєте вакансії вахтера у Волинській областй - дивіться оголошення на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут розміщені пропозиції від роботодавців на повну, неповну й часткову зайнятість, для кандидатів з досвідом і без.

Для тих, хто хоче збільшити шанси працевлаштуватися є спеціальна категорія Оголоші - резюме. Розміщуйте свою кандидатуру абсолютно безкоштовне і без обмежень. Оголоша - проста дошка оголошень для всіх!

Детальніше