Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: будівельник у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Виконроб (Прораб)
Компанія BTrend – місце, де інновації знаходять своє втілення! Ми в шукаємо висококваліфікованого та енергійного виконроба (прораба), який вміє не тільки керувати будівельними проектами, а й надихати свою команду на досягнення високих результатів. Наші переваги: • Ми маємо д...
28.12.2023
Луцьк , Волинська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Будівельник
Договірна
Будівельник
Наша компанія City Soft s.r.o. пропонує легальну роботу в Чехії. Для робітників з України, Молдови та інших країн. Компанія надає можливість легального працевлаштування. Все, що пов’язано з оформленням робочих віз фірма City Soft вирішить за вас! Шукаємо будівельників та помічни...
09.06.2021
Луцьк , Волинська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Будівельник
20000 грн
45 000 грн

Професія будівельника дуже затребувана в наш час. Щорічно зводяться нові будинки, будуються мости, прокладаються дороги й залізниці. І все це відбувається, завдяки майстрам, які створюють інфраструктуру своїми руками.

Точні обов'язки в цій спеціальності назвати складно, так як вони залежать від компанії, в якій має бути працювати. На великих будмайданчиках робочі, найчастіше, виконують один вид діяльності. А в маленьких організаціях - стають фахівцями широкого профілю, беручи на себе багато різних завдань.

Зарплатня залежить від кількості виконаної роботи. Також, чим більше у нього досвіду і навичок, тим вище оцінюється його працю. Є можливість влаштуватися за цією професією і без освіти. Багато роботодавців готові брати  студентів або людей без досвіду. Можна почати зі звичайного робітника, а через кілька років розвинутися до виконроба або бригадира.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщені вакансії будівельника у Волинській областй. Щодня база поповнюється новими пропозиціями від приватних будівельних компаній, державних установ, комунальних підприємств та інших організацій. Ви можете збільшити шанси працевлаштуватися, опублікувавши своє резюме в однойменній рубриці. Розміщення всіх оголошень абсолютно безкоштовне!

Детальніше