Завантаження

Рус
Телекомунікації/ Зв'язок
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Телекомунікації/ Зв'язок у Миколаївській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Менеджер по работе с клиентами
Вы ищите хорошую работу с высокой заработной платой, которая будет Вам приносить удовольствие?Тогда мы готовы Вам ее предложить!Наша компания «Единый Межрегиональный Центр» приглашает Вас в свой дружелюбный коллектив. В нашей команде лишь профессионалы.Мы ищем человек...
11.03.2019
Миколаїв, Миколаївська область
Робота Вакансії > Телекомунікації/ Зв'язок > Співробітник Call-centre
Оператор call-центра
Компания Единый Межрегиональный Центр, в связи с активным развитием в г. Николаев, приглашает ТЕБЯ в свой молодой и дружный коллектив, ЕСЛИ:ТЫ - энергичный и амбициозный человек ты грамотно владеешь русской речью и не можешь жить без практики ты любишь ДЕНЬГИ (это важно!)!...
11.03.2019
Миколаїв, Миколаївська область
Робота Вакансії > Телекомунікації/ Зв'язок > Співробітник Call-centre

Зв'язок і телекомунікації - це невід'ємна частина нашого життя. Сьогодні ми можемо зв'язатися з людиною в будь-якій точці світу тільки за допомогою стільникових і Інтернету. Посади, пов'язані з даною галуззю, є практично в кожній фірмі. Організацій, що спеціалізуються в цій області, з кожним днем ​​стає все більше. Тому і потреба в спеціалістах тільки збільшується.

Щодня компанії і приватні особи шукають у Миколаївській області інженерів-проектувальників, сервіс менеджерів, майстрів по підключенню інтернету, по ремонту телефонів і ПК, монтажників, електромонтажників, електронників. Також в цій категорії Ogolosha.ua можна знайти роботу оператором call-center, диспетчером, працівником технічної підтримки.

Для того, щоб збільшити шанси працевлаштуватися, публікуйте своє резюме в базі Оглоша. Багато роботодавців переглядають її ще до розміщення вакансії. На нашій дошці всі оголошення абсолютно безкоштовні, їх кількість необмежена й публікація не займе у вас багато часу.

Детальніше