Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Телекомунікації/ Зв'язок
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціалістів в сфері телекомунікацій та зв'язку

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Ищу работу по ремонту и настройке (установке) спутникового тв.
Ищу работу по ремонту и настройке (установке) спутникового тв. Ремонт оборудования, прошивка тюнеров, настройка каналов, подключение IPTV. Большой опыт и гарантия качественного сервиса. Сотрудничаю с магазином и сервисным центром на Петровке и Левом Берегу .
04.05.2021
Київ, Київська область
Робота Резюме > Телекомунікації/ Зв'язок > Інші спеціалізації в сфері Телекомунікації/ Зв'язок
Ищу работу в/о, коммуникабельная.
Ольга, 32 года, образование высшее (специальность Психология). Отлично со всеми нахожу общий язык, коммуникабельная, легко обучаемая, очень стрессоустойчивая. Есть двое детей (11 и 6 лет). Ищу официальную работу и несколько подработок. Буду рада всем вариантам.
01.05.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Резюме > Телекомунікації/ Зв'язок > Інші спеціалізації в сфері Телекомунікації/ Зв'язок
Компанія «Кристал Телеком» (надає послуги у сфері високошвидкісного доступу в Інтернет і цифрового ТБ Київської області з 2005 року) оголошує конкурс на вакансію «Монтажник інформаційно-комунікаційних мереж з авто» у смт Маньківка, Черкаської області.Вимоги:o Пунктуальн...
05.04.2021
Маньківка, Черкаська область
Робота Резюме > Телекомунікації/ Зв'язок > Монтажник
Договірна

50 років тому головним джерелом новин було радіо. Потім в кожному будинку з'явилося по телевізору. Ну а зараз половина світу черпає інформацію з онлайн видань. І щодня до мережі приєднуються все нові користувачі. А допомагають у цьому майстри з підключення. Вони також займаються установкою супутникового ТБ, налаштовують модеми й тощо. Шукаєте роботу монтажника інтернету? Або хочете займати посаду в колл центрі? Віддалено або часткова зайнятість? Почніть свій кар'єрний шлях з розміщення резюме на ОГОЛОШІ!

Публікація оголошень на порталі абсолютно безкоштовна. І на безстроковій основі: власник може видалити її на свій розсуд. Від вас вимагається якомога більше даних про навчання і стаж, навички та вміння, а також контакти, щоб роботодавець міг запросити на співбесіду.

Якщо вашій компанії потрібен фахівець служби підтримки або інженер, оберіть з кандидатів на сайті ОГОЛОША. Це величезна база претендентів, готових вже завтра приступити до обов'язків. Які вимоги до претендента? Скільки ви плануєте йому платити? Графік? Вибирайте майбутнього співробітника в розділі «Резюме» і відразу запрошуйте на особисту зустріч!

Детальніше