Завантаження

Рус
Топ-менеджмент
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Топ менеджмент у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требования: лидерские качества, уверенный пользователь ПК, коммуникабельность Обязанности: управление персоналом, переговоры с партнерами, контроль бюджета Условия работы: премии, возможность карьерного роста, процент от продаж к зарплате Писать на почту ponamarl@bk.ru с помет...
17.08.2021
Бережани, Тернопільська область
Робота Вакансії > Топ-менеджмент > Керівник проекту
10 000 грн

Люди, що займають управлінські посади в сфері топ-менеджмент, несуть відповідальність за результативність діяльності персоналу й компанії. Усі цілі, плани організації, її бюджет і стратегії лежать на їх плечах. Топ-менеджера приймають рішення і відповідають за їх наслідки.

Знайти роботу у Тернопільській області по будь-які з спеціальностей в даній сфері можна на Ogolosha.ua. У цій рубриці сайту розміщені вакансії генерального директора, керівника департаменту, магазинів, начальника охорони, керуючого СБ, завідувача аптекою та інші.

Завдяки зручному рубрикатору, системі фільтрів і оптимізованому пошуковому механізму, знайти відповідне оголошення на Оголоша легко й швидко. Досить ввести ключові слова в рядок пошуку або вибрати потрібну підрубрику. Для збільшення шансів працевлаштуватися - розміщуйте своє резюме на нашій дошці. Це абсолютно безкоштовно та не займає багато часу.

Детальніше