Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: диспетчер у Житомирській області

Звичайні оголошення

Диспетчер - це людина, який розробляє і контролює план роботи співробітників. Також вона може відповідати на дзвінки клієнтів і проводити консультації, контролювати ресурси, вести звітність і розробляти план руху транспорту - повний спектр обов'язків залежить від підприємства. Спеціаліст створює умови для максимально раціональної діяльності персоналу і зручностей клієнтів у співпраці з підприємством. Знайти роботу у Житомирській області диспетчер може в службах таксі, авіа- і залізничних компаніях, фірмах, що займаються вантажоперевезеннями та ін.

Така діяльність підійде відповідальним, організіованим людям з високим рівнем інтелекту і пам'яті. Вимоги щодо досвіду залежать від роботодавця - можна відшукати оголошення, де фірма готов прийняти недосвідченого, але здібного людини і навчити всьому, що необхідно. У багатьох пропозиціях є можливість часткової або віддаленої зайнятості, тому вакансія може сподобається студентам і людям, які в пошуках додаткового заробітку.

Усі вакансії в цій професії представлені в даній категорії Ogolosha.ua. Підібрати підходящу можна за допомогою реалізованого зручного рубрикатора, пошукового механізму та системи фільтрів. На сторінці ви можете налаштувати параметри, за якими перед вами опиняться тільки потрібні оголошення. Наприклад, вид зайнятості, рівень бажаної заробітної плати, освіту і т.д.

Детальніше