Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сервісне обслуговування у Житомирській області

Звичайні оголошення

Власники автомобілів знають, як важливо проходити техобслуговування. Адже це допомагає визначити несправності в системі автомобіля й випередити серйозні поломки. Також технічне обслуговування потрібно для підтримання транспорту в функціональному вигляді. За статистикою, авто, які проходять сервісні перевірки регулярно, менше страждають від поломок, в порівнянні з машинами, що обслуговуються в домашніх умовах.

Техобслуговування бувають різними. Щоденні полягають у перевірці сигналізації, гальмівної та рульової систем, світлового освітлення, датчиків харчування, течі масел, рівня гальмівної рідини. Також сюди може входити й чистка салону. Ще є перші, планові та сезонні ТО.

У зв'язку з таким попитом на послугу, відкривається все більше точок, які надають її. І зростає попит на працівників сервісного обслуговування. Хороші фахівці з діагностики, автомеханіки, автомийці, шиномонтажу потрібні багатьом сервісам. Організації публікують свої вакансії в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна легко знайти таку роботу у Житомирській області.

Оголоша має простий дизайн і зрозумілий інтерфейс. Це допомагає швидко орієнтуватися на сайті. Усі оголошення розділені на ряд рубрик, які в свою чергу мають безліч підрубрик. Для пошуку по ключових запитах реалізований спеціальний механізм. А налаштувати потрібні параметри можна за допомогою фільтрів.

Детальніше